Zapraszamy na szczepienie na pikniku rodzinnym "Pożegnanie wakacji"

Ważny komunikat
23.08.2021
Szczepimy się

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki, informuje, że w dniu 27 sierpnia przed Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kosowie Lackim odbędzie się piknik rodzinny ,,Pożegnanie wakacji”, w czasie którego w godzinach od 10 do 13 w Poradni Lekarza POZ w Kosowie Lackim, ul. Słoneczna 8 będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19.

Osoby chętne nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji, wystarczy w tym dniu przyjść do punktu szczepień. Szczepienia będą odbywały się szczepionkami firmy Pfizer oraz Johnson&Johnson.  Będzie możliwość wyboru rodzaju szczepionki. Dla wszystkich poddających się szczepieniu przygotowano atrakcyjne upominki. Osobom mającym trudności w dotarciu do punktów szczepień zostanie zapewniony bezpłatny transport.  Wszyscy, którzy chcą skorzystać z transportu na szczepienie mogą zgłaszać taką potrzebę do Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki, pod nr telefonu 25 787 91 05.

Podczas pikniku będzie możliwość dokonania spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie to obowiązek każdego obywatela wynikający z Ustawy. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września br.

piknik