Autobusem do pociągu!

Ważny komunikat
Komunikat
27.06.2022
Autobusem do pociągu!

Istnieje szansa, że Urząd Marszałkowski uruchomi autobusowy dojazd do linii kolejowych obsługiwanych przez Spółkę „Koleje Mazowieckie – KM”. Jedna z linii komunikacyjnej miałaby dotyczyć korytarza transportowego Małkinia – Kosów Lacki - Ceranów.

Urząd Marszałkowski proponuje utworzenie linii o długości 23 km, w swoim przebiegu obsługującej następujące miejscowości: Ceranów, Olszew, Kosów Lacki, Wólka Okrąglik, Poniatowo, Treblinka, Małkinia. Czas jazdy szacowany jest na ok. 25 - 30 min.

W związku z tym serdecznie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat potrzeb Mieszkańców w zakresie linii na trasie Kosów Lacki - Małkinia.

Chcemy, aby uruchomiona komunikacja odpowiadała na potrzeby mieszkańców Gminy Kosów Lacki. Dzięki wypełnieniu ankiety dowiemy się, czego Państwo oczekują.

Jeżeli posiadają Państwo wiedzę o osobach, uczących się lub pracujących, które byłyby zainteresowane korzystaniem z takiej linii komunikacyjnej, to prosimy o przekazanie im informacji o możliwości przedstawienia potrzeb i oczekiwań.

Gorąco zapraszamy do wypełnienia ankiety dostępnej pod adresem: https://forms.gle/fkr9ycMyoC6QvTRr5