Strona Główna

Stypendia Burmistrza

Email Drukuj PDF

W dniu 29 listopada 2017r. podczas XXVI Sesji Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla  młodych mieszkańców naszej gminy. Uczniowie szkół gminnych, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli najwyższe oceny, najwyższe średnie oraz wybitne osiągnięcia sportowe zostali wyróżnieni przez Burmistrza Miasta i Gminy Pana Jana Słomiaka nagrodami pieniężnymi.

Do wyróżnienia  za osiągnięcia w dziedzinie nauki oraz sportu dyrektorzy kosowskich szkół wytypowali 15 uczniów.  Wśród nagrodzonych byli uczniowie  szkoły podstawowej, uczniowie klas gimnazjalnych oraz licealiści.

 Stypendium za wyniki w nauce otrzymali:

 Beata Szymanik - uczennica kl.3  Liceum Ogólnokształcącego

Adam Wojtkowski - uczeń Gimnazjum

Paulina Szerszeń - uczennica kl. 3 gimnazjalnej

Alicja Wdowińska - uczennica kl. 3 gimnazjalnej

Karolina Ajdys - uczennica kl.2 gimnazjalnej

Izabela Wróblewska - uczennica kl.2 gimnazjalnej

Oliwia Frąc - uczennica kl. 7 Szkoły Podstawowej

Amelia Rostkowska - uczennica kl.7 Szkoły Podstawowej

Hanna Winnicka - uczennica kl.6 Szkoły Podstawowej

Katarzyna Zych - uczennica kl. 6 Szkoły Podstawowej

Stypendium za osiągnięcia sportowe

Eliza Steć - uczennica kl.2  Liceum Ogólnokształcącego

Dominik Maliszewski - uczeń Gimnazjum

Michał Olszewski - uczeń kl. 3 gimnazjalnej

Jakub Orzeł - uczeń kl. 3 gimnazjalnej

Anna Trzcińska - uczennica kl. 3 gimnazjalnej

Stypendyści wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale i zaangażowaniem w życie swoich środowisk. Mają czas na naukę, pracę społeczną i rozwijanie własnych zainteresowań. 

My jesteśmy dumni, bo to efekt pracy naszych nauczycieli, którzy wyłapują ,,te diamenty” i ,,szlifują je”. Z radoscią patrzymy na osiągnięcia uczniów, ich sukcesy w nauce, sporcie                               i zaangażowanie w prace na rzecz uczniowskich środowisk. Rozwijajcie swoje zainteresowania  i zmieniajcie na lepsze nasze miasto, gminę, powiat i cały kraj.

Zdjęcia z sesji

Poprawiony: środa, 06 grudnia 2017 15:38  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama