Strona Główna Aktualności sportowe AMP GOOL

AMP GOOL

Email Drukuj PDF

Sportowa mapa powiatów wschodnich
Wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji i rodzinnej zabawy w sportowym duchu – tak najkrócej można opisać półfinałowy V Wielki Turniej Świąteczno – Noworoczny w Kosowie Lackim, zorganizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool. Wbrew schematom, trzynasty okazał się apologią sukcesów i dobrych wyników. W sobotę, 13 grudnia 2014 roku, w nowoczesnej hali sportowej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego, odbyły się piłkarskie rozgrywki, podopiecznych AMP GOOL z dziewięciu oddziałów wschodniej części naszego regionu. Organizator Turnieju, już na trwałe zapisał się na sportowej mapie powiatów z naszego obwodu. Turniej był okazją do skonfrontowania umiejętności piłkarskich dzieci w trzech grupach wiekowych żaczki (4 – 6 lat), orliki (7 – 9) i Dream Team (10+). Łącznie ponad 250 zawodników walczyło o bramkę. Gra była niezwykle emocjonująca, wyrażająca ogromne postępy i sprawności, podopiecznych AMP GOOL. Piłkarską atmosferę podgrzała loteria przygotowana przez organizatora, gdzie głównymi nagrodami była piłka i koszulka z podpisami piłkarzy Legii Warszawa. Do wielkiego finału V Wielkiego Turnieju Śiiateczno – Noworocznego, który odbędzie się już 10 stycznia 2015 roku, awansowały drużyny z grupy wiekowej żaczków AMP Łochów i AMP Kosów Lacki,  z grupy orlików Małkinia Górna oraz Wyszków. Zaś w przedziale wiekowym Dream Team, przechodzi Łochów i Stare Bosewo.
Żywiołowy i ekscytujący doping rodziców, motywował i uskrzydlał zawodników. Były transparenty, trąbki, bębny – najgłośniejszą dopingującą drużyną byli kibice z Sadownego! Być może to on sprawił, że właśnie chłopcy z Sadownego, zostali liderami Turnieju. Cel który osiąga AMP GOOL, nabiera na atrakcyjności, w tym , że nikt z Turnieju nie wyszedł przegranym. Każdy z zawodników otrzymał medal, zwycięscy w różnych kategoriach otrzymali puchary i statuetki wraz z nagrodami. A forma osiągania czegoś razem, stała się dla dzieci wartością samą w sobie. Rywalizacja oparta o zasady szacunku do drugiej osoby, była przesłaniem Turnieju. Świąteczny nastrój dopełnił ceremonie wręczania nagród przez samego  Świętego Mikołaja.
Całodniowe rozgrywki, nie wypaliły zawodników w meczu finałowym, który odbył się o 21.00. Wysoki poziom uczestników, radował dumnych rodziców. Amplitudą emocji był konkurs chłopców, którzy z łatwością opanowali zwody Robbena, Ronaldo, czy Lewandowskiego. Triumfowali Igor Kamecki z AMP Sadowne, Łukasz Zysk z AMP Małkinia Górna oraz Szymon Macioch również z Małkini.  Ze wszystkich i z każdego z osobna mogli być dumni trenerzy AMP GOOL, pod wodzą Krzysztofa Gawary, legendy Legii Warszawa, obecnie dyrektora ds. szkolenia Akademii. „Ogromnie cieszy zapała i pasja wszystkich zawodników – przyznaje Jakub Szcześniak, organizator turnieju - Piłkarskie emocje, większe niż w lidze mistrzów, wypełniły czas dzieci z rodziną i znajomymi. Jednocześnie pokazaliśmy, jak dzieci mogą wykorzystywać swój potencjał i umiejętności”.  Nie można wyobrazić sobie lepszego sukcesu Turnieju, jak radość i pozytywne zmęczenie jego uczestników. Wszystkie szczegółowe informacje, relację fotograficzną oraz wyniki z turnieju można znaleźć na stronie, www.ampgool.pl. To wielka radość kiedy coś, co się samemu zorganizowało lub wsparło, wychodzi dobrze.     V  edycja Wielkiego Turnmioeju Świateczno – Noworocznego, zakończyła się w pięknym stylu, przy ogromnych sportowych emocjach. Nie mogłem wyobrazić sobie lepszej atmosfery i sukcesów naszych wszystkich podopiecznych. Bardzo serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom i życzę  dalszych sukcesów, a sam jestem bardzo szczęśliwy , że AMP GOOL mogła być częścią tego sukcesu. Wszystkim wspierającym nasz turniej, mecenatom oraz sponsorom, serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pomoc. Bardzo dziękuję za pomoc , ogromną cierpliwość oraz udostępnienie obiektu Pani Dyrektor Hannie Przesmyckiej. Z wyrazami wdzięczności i podziękowaniami, zwracam się do Pana Burmistrza Kosowa Lackiego Jana Słomiaka, który kolejny raz zaufał naszemu przedsięwzięciu i wyraził zgodę na realizację Turnieju właśnie w jego metropolii. Jednocześnie gorąco zapraszam na Wielki Finał naszego Turnieju już 10 stycznia 2015 roku do Wołomina. Pragnę, także wszystkich zapewnić – do zobaczenia za rok, bo AMP GOOL na pewno będzie kontynuowała tradycję rozgrywek piłkarskich w duchy fair play. Tak w swoich słowach, podsumował całe wydarzenie Jakub Szcześniak Prezes AMP GOOL.  Organizator zaprasza na wielkie rozgrywki finałowe już 10 stycznia 2015 roku, do Wołomina, gdzie czekają nas równie pasjonujące i efektowne mecze oraz pokaz umiejętności i talentów dzieci.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama