Strona Główna

,J@ w internecie” szkolenia

Email Drukuj PDF

Za nami kolejne szkolenia organizowane w ramach projektu „Ja  w internecie”. W czerwcu zakończyliśmy cykl szkoleń z modułu ,,Rodzic w internecie”. Moduł ten był przeznaczony dla rodziców którzy chcą być przewodnikami swoich dzieci w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci. Przeszkolonych zostało 50 rodziców.

Zbliżamy się do końca realizacji projektu ,,J@ w internecie”, przeszkolonych zostało już 126 osób. Zapraszamy chętnych do zapisów na ostatnie szkolenia z modułów:

,,Rolnik w sieci” uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak i gdzie znaleźć przydatne informacje, aplikacje i e-usługi skierowane dla rolników. Zapoznają się z najpopularniejszymi portalami rolniczymi i nauczą się bezpiecznie z nich korzystać. Pozostało ostatnich 20 miejsc na szkolenia.

,,Działam w sieciach społecznościowych” uczestnicy szkolenia poznają filozofię i sposób funkcjonowania sieci społecznościowych oraz nabędą umiejętności pozwalające na bezpieczne poruszanie się w świecie sieci społecznościowych. Pozostało 10 miejsc na szkolenie.

,,Moje finanse i transakcje w sieci’’ . Moduł ten przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcieliby nauczyć się załatwiać sprawy prywatne, biznesowe i urzędowe za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie potrafił wykorzystując sieć zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności realizować zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki itp. Pozostało 10 miejsc na szkolenie.

Zdjęcia ze szkoleń 

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2019 09:42  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama