Strona Główna
Aktualności

Zdrowa Gmina - Konkurs

Email Drukuj PDF

Konkurs „Zdrowa Gmina”

W 2012 roku nasza gmina przystąpiła do Konkursu „Zdrowa Gmina”, organizowanego już po raz trzeci przez Polską Unię Onkologii. Nadrzędnym zadaniem Konkursu jest pogłębienie świadomości Polaków co do istoty odpowiednio wczesnego wykrycia chorób nowotworowych i zachęcanie ludzi do zgłaszania się na badania profilaktyczne w tym celu, co w wielu przypadkach pozwala na całkowite wyleczenie.

Więcej…
 

Wieczór autorski

Email Drukuj PDF

hania kwiaty malyWieczór poezji "Kiedy Przychodzą Anioły"


W niedzielne popołudnie 1 lipca M-GOK w Kosowie Lackim zorganizował wieczór poezji Hanny Ratyńskiej, który dostarczył nam pięknych wrażeń i wzruszeń.

Na spotkanie przybyli liczni goście. Sala wypełniła się po brzegi.

Poprawiony: czwartek, 05 lipca 2012 08:21 Więcej…
 

XIII Powiatowe Prezentacje Kultury Podlaskiej

Email Drukuj PDF

 

mlodzi14 czerwca 2012r. W Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim odbyły się XIII Powiatowe Prezentacje Kultury Podlaskiej „Młodzi twórcy i Tradycje”. Impreza miała na celu zachowanie tradycji i popularyzację naszej rodzimej kultury, a także rozwijanie talentów artystycznych wśród dzieci i młodzieży.

Poprawiony: piątek, 22 czerwca 2012 07:59 Więcej…
 

Kosowski Manifest z okazji Dnia Ziemi

Email Drukuj PDF

22 maja 2012r. w Kosowie Lackim odbyły się obchody Gminnego Dnia Ziemi nawiązujące do tegorocznego hasła Światowego Dnia Ziemi: „Dobra Energia dla wszystkich”. O godz. 10.00 rozpoczął się przemarsz ulicami Kosowa w zaprojektowanych przez dzieci i młodzież strojach ekologicznych. Manifest miał na celu przybliżenie mieszkańcom i gościom jak ważna w życiu codziennym jest ekologia i dbanie o środowisko.

Poprawiony: sobota, 31 sierpnia 2013 00:05 Więcej…
 


Strona 217 z 220
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama