Strona Główna
Aktualności

Dzień Rodziny w Gminnym Przedszkolu

Email Drukuj PDF

 8 czerwca w Gminnym Przedszkolu w Kosowie Lackim obchodzimy Dzień Rodziny. Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

Zdjęcia z imprezy.

Poprawiony: piątek, 08 czerwca 2018 12:11
 

I sesja Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki III kadencji.

Email Drukuj PDF

Najważniejszym celem istnienia Młodzieżowej Rady Gminy jest zwiększenie zainteresowania i zaangażowania młodych ludzi sprawami publicznymi na poziomie lokalnym. Młodzieżowa Rada jest instytucją, która zapewnia młodzieży udział w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw związanych z młodzieżą na poziomie lokalnym. Ukonstytuowanie Młodzieżowej Rady pozwala na dialog między młodzieżą a przedstawicielami Rady Gminy, Burmistrzem, urzędnikami, co przyczynia się do zwiększenia skuteczności podejmowanych rozwiązań. Dzięki działaniu MRG chłopcy i dziewczęta rozwijają kluczowe umiejętności obywatelskie oraz zyskują przekonanie, że lokalne sprawy publiczne są ważne i godne ich uwagi.

Więcej…
 

APEL BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI

Email Drukuj PDF

water-2825771 960_720APEL BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI

DO MIESZKAŃCÓW GMINY O RACJONALNE KORZYSTANIE Z WODY

          Z uwagi na długotrwałą suszę i wysokie temperatury powietrza, znacznie zwiększyło się w ostatnim czasie zapotrzebowanie na wodę w naszej gminie. W chwili obecnej, zwłaszcza w godzinach wieczornych, przewyższa ono możliwości produkcji wody ze studni głębinowych przez stację pomp w Kosowie Lackim, dlatego też w niektórych miejscowościach naszej gminy mieszkańcy mają problem z wieczornym pobraniem wody zarówno do celów bytowych jak i do pojenia zwierząt.

!!!!!!! W związku z zaistniałą sytuacją Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki apeluje do mieszkańców o rozsądne i oszczędne korzystanie z wody!!!!!!!

Prosi o zaniechanie podlewania ogródków oraz trawników , dokonywanie takich czynności jak pranie , czy korzystanie ze zmywarek we wczesnych godzinach porannych, kiedy pobór wody jest mniejszy.

Musimy pamiętać, że brak wody do zaspokojenia podstawowych potrzeb bytowych stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt gospodarskich. W przypadku braku wody w hydrantach wzrasta znacznie zagrożenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Nasze ogródki i trawniki, a nawet uprawy mogą poczekać na deszcz, natomiast życie, zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców jest rzeczą nadrzędną .

                                                                       Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki

                                                                   Jan Słomiak

Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2018 14:00
 

KLAUZULA INFORMACYJNA dotycząca przetwarzania danych osobowych W URZĘDZIE MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI

Email Drukuj PDF

KLAUZULA INFORMACYJNA

dotycząca przetwarzania danych osobowych

W URZĘDZIE MIASTA I GMINY KOSÓW LACKI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa o ochronie danych osobowych informuje się petentów Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki, że:

Więcej…
 


Strona 3 z 128
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama