Strona Główna
Aktualności

Zajęcia opiekuńcze w przedszkolu w wakacje

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE!

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim informuje, że planowane są zajęcia opiekuńcze w przedszkolu w miesiącu sierpniu 2020 roku dla dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2019/2020.

Prosimy rodziców o telefon do przedszkola (25 7879041) do 9 lipca 2020rokuz informacją dotyczącą ewentualnego uczęszczania dziecka w sierpniu. Rodzice, którzy zadeklarują pobyt swojego dziecka podczas dyżuru wakacyjnego zobowiązani są do zapoznania się i podpisania dokumentów związanych z procedurą dotyczącą pobytu dziecka w placówce w dobie COVID-19.

(Procedura dostępna na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Dokumenty”).

Informujemy również, że stawka żywieniowa w sierpniu wzrośnie i będzie naliczana po opłaceniu rachunków przez panią intendent. Rodzice będą musieli dokonać opłat na odpowiednie konta do końca sierpnia. Osoby, które zadeklarują pobyt dziecka w sierpniu a w trakcie zrezygnują, będą ponosić koszty wyżywienia.

Jeżeli rodzice nie będą dokonywać opłat w ustalonych terminach dzieci nie będą przyjmowane do przedszkola.

 

 

                                                                        Dyrektor Przedszkola

                                                                       Elżbieta Pietrzykowska

Poprawiony: środa, 01 lipca 2020 13:52
 

Klub Dziecięcy opieka w wakacje

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE !

Kierownik Klubu Dziecięcego w Kosowie Lackim informuje, że istnieje możliwość zorganizowania od sierpnia  opieki dla jednej grupy dzieci,  które są przyjęte do klubu dziecięcego od września 2020roku.

Prosimy rodziców o telefon do przedszkola (25 7879041) do 9 lipca 2020 roku  z informacją dotyczącą ewentualnego uczęszczania dziecka w sierpniu. Pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących, decyduje także kolejność zgłoszeń. Rodzice, którzy zadeklarują pobyt swojego dziecka podczas dyżuru wakacyjnego  zobowiązani są do zapoznania się i podpisania dokumentów związanych z procedurą dotyczącą   pobytu dziecka w placówce  w dobie COVID-19.

 (Procedura dostępna na stronie internetowej przedszkola  w zakładce Klub Dziecięcy).

Informujemy również, że stawka żywieniowa w sierpniu wzrośnie i będzie naliczana po opłaceniu rachunków przez panią intendent. Rodzice będą musieli dokonać opłat na odpowiednie konta do końca sierpnia.

Rodzice deklarujący pobyt dziecka w sierpniu  i w trakcie zrezygnują ,  będą musieli ponosić koszty całomiesięcznego wyżywienia.

 

                                                Kierownik Klubu Dziecięcego

                                                            Elżbieta Pietrzykowska

Poprawiony: środa, 01 lipca 2020 13:53
 

Odbiór folii rolniczych

Email Drukuj PDF

wwwhttp://wfosigw.pl/Gmina Kosów Lacki otrzymała z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” w kwocie 88 300 zł.

W dniach 17-22 czerwca odbyła się zbiórka od rolników i przekazanie do recyklingu następujących odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Kosów Lacki:
a) odpady z folii rolniczej,
b) odpady z siatki i sznurka do owijania balotów,
c) odpady po nawozach,
d) worki typu Big-Bag.

Dzięki dobremu przygotowaniu rolników przeprowadzona zbiórka odpadów przebiegła bardzo sprawnie. Następny odbiór odpadów rolniczych odbędzie się we wrześniu.

 

 

Informacja o naborze rachmistrzów

Email Drukuj PDF

Dokumenty do pobrania

Poprawiony: wtorek, 30 czerwca 2020 08:28
 


Strona 3 z 208
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama