Strona Główna
Aktualności

Ogłoszenie Umowy na wywóz odpadów komunalnych

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

 

W związku z przejęciem obowiązku wywozu odpadów komunalnych stałych z nieruchomości zamieszkałych z dniem 1 lipca 2013r. przez gminę Kosów Lacki, przypomina się o konieczności wypowiedzenia dotychczas zawartych umów na odbiór odpadów w okresie wskazanym w indywidualnych umowach. Dla niektórych umów jest to termin 3 miesięczny co oznacza, że umowę należy wypowiedzieć do dnia 30 marca 2013r.

 

"POLSKA W UE - UE W POLSCE"

Email Drukuj PDF

 

Jeszcze do 31 MARCA BR można przesyłać swoje fotografie na konkurs fotograficzny "POLSKA W UE - UE W POLSCE" w którym można wygrać WYJAZD DO BRUKSELI. Zachęcam wszystkich mieszkańców w każdym wieku do wzięcia udziału w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie, którego tematyka nawiązywać będzie do tytułu konkursu, następnie przesłać je do nas za pomocą formularza znajdującego się na stronie _WWW.KALINOWSKI.PL_

Poprawiony: wtorek, 01 października 2013 23:05 Więcej…
 

Ogłoszenie deklaracje

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

Mieszkańcy Gminy Kosów Lacki są zobowiązani do składania pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do dnia 31 marca 2013r. do Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki, pok. Nr 4 i 5.

Stawka wynosi 7zł za miesiąc od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość za odpady odbierane w sposób selektywny.

Stawka wynosi 14zł za miesiąc od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość za odpady odbierane w sposób nieselektywny.

Poprawiony: piątek, 15 marca 2013 14:53 Więcej…
 

Dzień Kobiet

Email Drukuj PDF

plakat dzien kobiet popr

 


Strona 178 z 189
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama