Strona Główna
Aktualności

Akademia Młodego Piłkarza

Email Drukuj PDF

logo 2011Akademia Młodego Piłkarza GOOL to szkółka piłkarska mająca za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play – zapewniamy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport – to wszystko tylko w naszej Akademii – zarażamy pasją do piłki nożnej !
AMP GOOL – przyciąga całe rodziny  przed dedykowany program “Aktywny Rodzic” w którym to środowisko rodzicielskie aktywnie włącza się w struktury Akademii i jest jej najwierniejszym fanem !
Chcesz wiedzieć więcej i dołączyć do Akademii w Kosowie Lackim lub innych naszych lokalizacjach wejdź na stronę www.ampgool.pl lub zadzwoń i zapisz się ! 666-111-774
 AMP zaprezentuje swoje talenty podczas oficjalnego  otwarcia placu zabaw przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim w dniu 16 sierpnia 2014r.
Zapraszamy do treningu pokazowego wszystkie dzieci w wieku od 4 do 9 lat.
Nasza profesjonalna kadra Trenerów przeprowadzi pokazowe zajęcia dla tej grupy wiekowej na dedykowanym sprzęcie sportowym !
Do zobaczenia w najbliższą sobotę !

Poprawiony: czwartek, 14 sierpnia 2014 14:04 Więcej…
 

Ogłoszenie o zmianie terminu przyjmowania wniosków o dopuszczenie do udziału w dialogu technicznym

Email Drukuj PDF


Gmina Kosów Lacki informuje , że w związku z pomyłką w załączniku do Ogłoszenia o dialogu technicznym polegającą na wskazaniu niewłaściwej ilości ścieków przewidywanej do oczyszczenia w Miejskiej oczyszczalni ścieków w Kosowie Lackim, wydłuża termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w dialogu technicznym do dnia 22 sierpnia 2014 r. godz. 10.00 . W załączeniu poprawiony załącznik Miejska oczyszczalnia ścieków w Kosowie Lackim.


POPRAWIONY ZAŁĄCZNIK


ogłoszenie o zmianie terminu

Poprawiony: poniedziałek, 11 sierpnia 2014 20:12
 

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego

Email Drukuj PDF

Gmina Kosów Lacki – zapraszający - zamierza przeprowadzić dialog techniczny poprzedzający przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji - Miejska oczyszczalnia ścieków w Kosowie Lackim .

1. Celem dialogu technicznego jest:

- pozyskanie przez Zapraszającego informacji o dostępnych na rynku rozwiązaniach technicznych i technologicznych stosowanych w oczyszczalniach ścieków komunalnych dostosowanych do odbierania i oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych (w ilości i o parametrach opisanych w załączniku nr 1 do ogłoszenia) w celu podjęcia optymalnej decyzji co do określonej technologii adekwatnej do potrzeb i możliwości finansowych

- pozyskanie wiedzy o ekonomice poszczególnych rozwiązań techniczno technologicznych,

- uzyskania informacji pozwalających na sporządzenie kompletnego opisu przedmiotu zamówienia dotyczącego opracowania założeń techniczno-ekonomicznych oraz poprawnej i adekwatnej do swoich potrzeb dokumentacji przetargowej.

- uzyskanie wiedzy o szacunkowych kosztach wykonania dokumentacji projektowej oraz

- szacunkowych kosztach budowy oczyszczalni ścieków dostosowanej do potrzeb gminy    Kosów Lacki

- pozyskanie wiedzy o możliwościach poszerzenia kryteriów oceny ofert na wykonanie dokumentacji projektowej poza kryterium cena 100%

Poprawiony: czwartek, 07 sierpnia 2014 13:38 Więcej…
 

"Letnia Oferta Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim"

Email Drukuj PDF

dsc07088  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim w czasie wakacyjnym prowadzi regularne warsztaty wokalne , które odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 10:00-17:00.

Są to zajęcia dla tych, którzy pragną szlifować swój głos i poszerzyć swoje umiejętności muzyczne.

W sekcji wokalnej prowadzone są zajęcia ze śpiewu dla dzieci 6-10, młodzieży do lat 16, oraz dorosłych. Nauka obejmuje prace nad aparatem głosowym, ćwiczenia dykcyjne, podstawy kształcenia muzycznego, a także poszerzenia repertuaru muzycznego poprzez poznawanie różnych, ciekawych piosenek.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, jak i grupowo. Efektem pracy grupowej jest zawiązanie chóru, który prężnie działa od 2 lat, a na swoim koncie ma wiele występów i wyróżnień. Wokaliści indywidualni biorą udział w konkursach i przeglądach, gdzie nabierają pewności siebie i są doceniani w środowisku muzycznym.

Proponowane warsztaty nie tylko rozbudzają zamiłowanie do muzyki, ale także pozwalają dbać o rozwój muzyczny i kształtują wrażliwość estetyczną.

W bogatej ofercie Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim mogą znaleźć coś dla siebie także i dorośli mieszkańcy Miasta i Gminy. Jesienią 2012 utworzono grupę ludzi aktywnych „Ludzie z Pasją”. Spotkania odbywają się w ośrodku kultury w każdą środę o godz. 17:00.

Grupę stanowią osoby o najróżniejszych zainteresowaniach dzięki temu następuje wymiana doświadczeń i umiejętności. Misją spotkań jest tworzenie w lokalnej społeczności płaszczyzny do integracji młodych duchem ludzi, wspieranie ich aktywności społecznej oraz znajdowanie pola do samorealizacji poprzez kulturę i rekreację

W sierpniu ruszamy z coroczną akcją „Animacje na wakacje”. Spotkania z krótkimi animacjami połączone zostaną z edukacyjnymi warsztatami, podczas których dzieci poprzez zabawę będą poznawały podstawy sztuki.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi zajęciami i wzięcia udziału w tym jakże przyjemnym procesie kształcenia rozwoju artystycznego. 

Poprawiony: wtorek, 22 lipca 2014 08:51 Więcej…
 


Strona 169 z 203
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama