Strona Główna
Aktualności

Sukces uczniów Gimnazjum

Email Drukuj PDF

 

                                           

 

                     

MISTRZYNIE REGIONU SIEDLECKIEGO

I miejsce w XII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders

w kategorii Szkół Gimnazjalnych

25 marca 2014 roku odbył się w Siedlcach „XII Festiwal Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders”. Zespół TEMPO, działający przy Publicznym Gimnazjum w Kosowie Lackim, prowadzony przez p. Iwonę Wyszomierską, zdobył I miejsce, pokonał wszystkie zespoły z regionu, w tym cztery drużyny ze szkół siedleckich.

 

„Wiosenne Nutki „

Email Drukuj PDF
 

 

dsc0910121 marca Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim rozbrzmiewał tradycyjnie śpiewem i muzyką. Prezentacje Piosenki Dziecięcej „ Wiosenne Nutki” skierowane do dzieci najmłodszych w roku bieżącym miały trochę inny charakter. Zintegrowały przedszkolaków z dwóch gminy . Na scenie naszego ośrodka kultury w swoim wiosennym repertuarze wystąpiły dzieci z Gminnego Przedszkola w Ceranowie i Gminnego Przedszkola w Kosowie Lackim prezentując swoje talenty wokalne i taneczne.

Kolorowo i radośnie przed żywo reagującą publicznością powitaliśmy „Panią Wiosnę”

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 marca 2014 08:24 Więcej…
 

Ankieta dla przedsiębiorców

Email Drukuj PDF

Zaproszenie do udziału w badaniu

Polski Przedsiebiorca 

Szanowni Państwo,


zapraszamy Państwa do udziału w badaniu skierowanym do właścicieli oraz osób zarządzających mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami (MŚP*) zarejestrowanymi w Polsce, którego celem jest bliższe poznanie zjawisk  związanych z funkcjonowaniem i rozwojem tych firm.

Autorzy badania stawiają sobie za cel empiryczne odnalezienie ewentualnych socjologicznych barier, które mogą utrudniać rozwój firm.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o przesłanie ankiety do znajomych Przedsiebiorców.

Więcej…
 

Informacja nt. Funduszy Europejskich

Email Drukuj PDF

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Siedlcach zaprasza na dyżur Konsultanta Funduszy Europejskich, który odbędzie się w siedzibie Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki w dniu 01.04.2014 r.

Konsultant Pani Justyna Szmurło w ramach porozumienia w sprawie funkcjonowania na terenie województwa mazowieckiego systemu informacji o funduszach europejskich udzieli bezpłatnych informacji oraz udostępni materiały informacyjno-promocyjne wszystkim chętnym na temat możliwości dofinansowania planowanego przedsięwzięcia oraz procedur aplikowania o dotację w ramach Narodowej Strategii Spójności. Porady z zakresu pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej na rozwój oraz modernizację własnej firmy są nieodpłatne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom z terenu całego Powiatu sokołowskiego Punkt Informacyjny w Siedlcach w ramach tzw. Mobilnego Punktu w Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki w dniu 01.04.2014 r. zorganizuje dyżur konsultanta.

Podczas dyżuru można będzie dowiedzieć się m.in.:

  • jakie rodzaje wsparcia oferują Fundusze Europejskie,
  • czy Twój pomysł ma szanse na dotacje,
  • kiedy i gdzie będą ogłaszane konkursy,
  • jakie są zasady ubiegania się o wsparcie,
  • jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki,
  • w jakich projektach realizowanych z Funduszy Europejskich możesz wziąć udział (szkolenia, kursy itp.).
  • na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 


Strona 153 z 179
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama