Strona Główna
Aktualności

Zaproszenie na sesję Rady Miasta i Gminy

Email Drukuj PDF

Zapraszam na sesję Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, która odbędzie się w dniu 23 maja 2018r. o godz.10 ºº w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury ul. Słoneczna 4 w Kosowie Lackim.
Proponowany porządek obrad:

1.Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.Wnioski do porządku obrad.
3.Interpelacje i zapytania radnych gminy

Więcej…
 

szkolenie z zakresu „Szacowania szkód łowieckich”

Email Drukuj PDF


boar-3214069 960_720

Nadleśnictwo Sokołów informuje, że szkolenie z zakresu „Szacowania szkód łowieckich” wyznaczone zostało na dzień 16 maja 2018r (czwartek) na godzinę 8:00 w „Sali weselnej u Pietrzaków” 08-300 Sokołów Podlaski ul. Lipowa 78.

Przewidywany czas szkolenie ok. 6 godzin.

Zapraszamy sołtysów do udziału w szkoleniu.

 

Komunikat Meteo

Email Drukuj PDF

lightning-342341 640W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych i wieczornych mogą wystąpić na terenie powiatu burze z gradem.

Poprawiony: środa, 09 maja 2018 14:40
 

III Kosowskie Spotkanie Kapel Weselnych

Email Drukuj PDF
 

W niedzielę 6 maja, na scenie plenerowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kosowie Lackim, odbyło się III Kosowskie Spotkanie Kapel Weselnych. Tym razem wzięło w nim udział szesnaście kapel z województw mazowieckiego i podlaskiego. Reprezentowały one różne rodzaje muzyki. Spoiwem było tradycyjne instrumentarium i sięganie do korzeni muzyki weselnej. Folk był jednak tylko podstawą wyjściową twórczo przetwarzaną i interpretowaną. Repertuar migrował więc od faktycznej tradycji (polki, oberki), poprzez wplatanie elementów nowoczesnego pop-u, do jazzowych interpretacji standardów z elementami klezmerskimi.

Więcej…
 


Strona 2 z 126
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama