Strona Główna
Aktualności

Zmarł Tadeusz Mróz

Email Drukuj PDF

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 6 marca 2017r. zmarł nagle w wieku 58 lat Tadeusz Mróz aktywny działacz społeczny, samorządowiec, gorliwy patriota, inicjator budowy Pomnika Żołnierzy Wyklętych w Kosowie Lackim.

Tadeusz Mróz był absolwentem SGGW- AR w Warszawie. Swoją karierę zawodową związał z doradztwem rolnym. Był osobą znaną i cenioną przez rolników i lokalną społeczność . Mocno zaangażował się również na rzecz samorządności. W latach 2009-2010 pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki. Od 2010 do 2014 roku reprezentował Gminę we władzach samorządowych szczebla powiatowego jako radny Rady Powiatu Sokołowskiego, wiceprzewodniczący Rady oraz członek Zarządu Powiatu.

Władze samorządowe, radni Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy składają rodzinie zmarłego serdeczne wyrazy współczucia.

Poprawiony: wtorek, 07 marca 2017 11:49
 
 

Ogłoszenie podtopienia

Email Drukuj PDF

Ogłoszenie

 

Burmistrz Miasta i  Gminy Kosów Lacki informuje, że w dniu 27 lutego 2017 r. zostało ogłoszone Zarządzeniem Nr 8/2017 Starosty Sokołowskiego pogotowie przeciwpowodziowe dla sołectw gminy Kosów Lacki: Bojary oraz Rytele Święckie.

 

W związku z ogłoszonym pogotowiem przeciwpowodziowym ludność zamieszkała na terenie zalewowym powinna być przygotowana na polecenie do natychmiastowej ewakuacji ludności, inwentarza i mienia.

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki 

/.../

Jan Słomiak

 


Strona 10 z 98
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama