Strona Główna
Aktualności
 

Dzień Sołtysa 2019 na V Sesji

Email Drukuj PDF

Podczas V Sesji Rady Miasta i Gminy w Kosowie Lackim Burmistrz i Przewodniczący Rady złożyli sołtysom życzenia z okazji ich święta, które przypadało na 11 marca. Oprócz życzeń sołtysi otrzymali także gratulacje z okazji wyborów i drobne upominki.

W imieniu władz Samorządowych Miasta i Gminy Kosów Lacki składamy serdeczne gratulacje z okazji wyborów na Sołtysa

Państwa wybór jest efektem społecznego zaufania i poparcia, jakim zostaliście obdarzeni przez wyborców. Życzymy skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „małej ojczyzny”. Niech wzajemna współpraca i zrozumienie zarówno z mieszkańcami jak i władzami samorządu przyniosą zadowolenie i wsparcie przy realizacji nowych wyzwań.

Służba jakiej się Państwo podjęliście na rzecz lokalnej społeczności napawa nadzieją, że mimo napotykanych trudności nie brakuje ludzi, którzy potrafią troszczyć się o wspólne dobro.

Niech Wasza praca dostarcza Wam wielu satysfakcji wykonywania mandatu społecznego i będzie źródłem społecznego uznania.

Więcej zdjęć z Sesji 

 

INFORMACJA J@ w Internecie

Email Drukuj PDF

INFORMACJA

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami ,,JA w internecie’’ serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 2 kwietnia 2019r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim. Na spotkaniu będzie jeszcze możliwość zapisania się na szkolenie oraz ustalone zostaną terminy szkoleń. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu oraz do zapisów na szkolenia.

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Ja  w internecie” przeznaczone są dla wszystkich mieszkańców Gminy Kosów Lacki, które ukończyły 25 rok życia.. Celem projektu realizowanego przez Gminę Kosów Lacki w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, jest zwiększenie wśród osób dorosłych umiejętności poruszania się w sieci, wiedzy na temat bezpieczeństwa w Internecie i wzmocnienia pozycji na rynku pracy. Istotnym elementem szkoleń jest przygotowanie mieszkańców do korzystania z usług publicznych online (np. załatwianie spraw urzędowych, składanie wniosków o dopłaty dla rolników czy 500+, obsługa płatności przez internet), poruszania się w portalach społecznościowych czy wykorzystywania Internetu we własnej działalności biznesowej.

Dla uczestników szkoleń będzie dostępnych siedem tematów szkoleniowych:

1.Rodzic w internecie,

2.Moje finanse i transakcje w sieci,

3.Rolnik w sieci,

4.Kultura w sieci,

5.Działam w sieciach społecznościowych,

6.Tworzę własną stronę internetową (blog),

7.Mój biznes w sieci.

W ramach każdego obszaru tematycznego planowane jest przeprowadzenia szkoleń w ilości 12 godz. realizowane podczas dwóch lub maksymalnie 3 spotkań .

 


Strona 10 z 172
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama