Strona Główna
Aktualności

Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem

Email Drukuj PDF

UWAGA!!!

Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem

Odwołanie badań

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zostają odwołane wszystkie badania przez lekarza rzeczoznawcę / Komisję Lekarską Kasy wyznaczone w Placówkach Terenowych w:

  • Siedlcach
  • Łosicach
  • Garwolinie
  • Mińsku Mazowieckim
  • Sokołowie Podlaskim
  • Węgrowie.

 

Dotyczy osób wezwanych w terminie 16-27 marca 2020r.

 

 

Placówka Terenowa KRUS w Siedlcach

ul. Brzeska 39

08-110 Siedlce

tel. 25 640 46 17, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Informacja WSSE

Email Drukuj PDF

koronawirus sanepid

Poprawiony: środa, 18 marca 2020 08:31
 

Komunikat Kierownika MGOPS w Kosowie Lackim

Email Drukuj PDF

UWAGA

 

W celu zapobiegania ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa, mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o zdrowie mieszkańców, informuje się, że w dniach od 16 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kosowie Lackim nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów (pracownicy pracują w trybie wewnętrznym). W przypadku zmiany sytuacji w kraju komunikaty będą przekazywane na bieżąco.

W celu załatwienia spraw niecierpiących zwłoki należy skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem (25) 78 79 627.

Wszystkie inne sprawy można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAPpoczty elektronicznej oraz poczty tradycyjnej.

 

Szkolenie "Dopłaty bezpośrednie w roku 2020"

Email Drukuj PDF

W związku z zagrożeniem koronawirusem szkolenie "Dopłaty bezpośrednie w roku 2020" zaplanowane na 13 marca 2020r. w MGOK w Kosowie Lackim zostało odwołane.

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 15:52
 


Strona 9 z 203
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama