Strona Główna
Aktualności
 

,,J@ w internecie”

Email Drukuj PDF

Za nami kolejne szkolenia dla mieszkańców Gminy Kosów Lacki w ramach projektu ,,J@ w internecie”.Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku a operatorem projektu jest Fundacja Legalna Kultura.

,,Tworzę własna stronę internetową(blog)” to moduł w trakcie którego uczestnicy nabyli umiejętności pozwalające im stworzyć swoje miejsce w sieci w postaci strony internetowej, zarządzać nim, dodawać do niego treści oraz monitorować go. Zapraszamy mieszkańców Gminy do zapisów na szkolenia. W maju zaplanowano szkolenia z modułów: ,,Rodzic w sieci’’ ,,Działam w sieciach społecznościowych’’ ,, Moje finanse i transakcje w sieci’’. Zapisy przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki. 

Zdjęcia ze szekolenia

Poprawiony: środa, 29 maja 2019 12:19
 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

Email Drukuj PDF
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE
Burmistrz Miasta i Gminy zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące przyłączania prywatnych nieruchomości do sieci gazowej oraz planów inwestycyjnych w tym zakresie.
Termin spotkania 23.05.2019r. (czwartek) o godz. 16.00
w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim
Poprawiony: środa, 08 maja 2019 11:28
 

J@ w Internecie

Email Drukuj PDF

Osoby zainteresowane bezpłatnymi szkoleniami ,,J@ w internecie’’ serdecznie zapraszamy na szkolenie z modułu ,,Kultura w sieci’’ . Moduł ten przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się gdzie w internecie szukać ciekawych i przydatnych zasobów szeroko pojętej kultury i zasobów edukacyjnych z legalnych źródeł oraz jak je wykorzystywać do nauki lub własnej twórczości. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z ogólnodostępnymi portalami prezentującymi dorobek polskiej kultury oraz poznają praktyczne podstawy prawa autorskiego. Szkolenie odbędzie się w dniach od 15 – 17 maja 2019r. w godzinach od 15:00 – 19:00 w budynku Zespołu Szkół w Kosowie Lackim.
Zapisy na szkolenia przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy Kosów Lacki. Wszystkich chętnych, którzy nie zapisali się jeszcze na szkolenia serdecznie zachęcamy do zapisów. Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Ja  w internecie” przeznaczone są dla wszystkich mieszkańców Gminy Kosów Lacki, którzy ukończyli 25 rok życia. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku a operatorem projektu jest Fundacja Legalna Kultura.

 


Strona 8 z 176
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama