Strona Główna
Aktualności

Zapraszamy na ferie z Tyglem

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu” informuje, że organizuje wypoczynek zimowy dla dzieci rolników w ramach promocji i profilaktyki zdrowotnej dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Składkowego Rolników.

                   Wypoczynek planujemy zorganizować w dwóch terminach:

1)      23.01.2017r. - 01.02.2017r. w góry do Murzasichle

2)      13.02.2017r. - 22.02.2017r. w góry do Białego Dunajca

Warunkiem uczestnictwa dziecka w wypoczynku jest wiek od 11 do 16 lat.

Proszę nie zgłaszać uczestników telefonicznie, ponieważ o zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje data dostarczenia dokumentacji wypoczynku do biura LGD a nie zgłoszenie telefoniczne. Liczba miejsc ograniczona.

UWAGA: O zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu się uczestnika poinformujemy telefonicznie.

Każdy uczestnik do 28.12.2016r. zobowiązany jest dostarczyć:

- kartę kwalifikacyjną uczestnika, oświadczenie rodzica, pisemną zgodę rodzica oraz dwa regulaminy;

Natomiast do dnia 05.01.2017r. należy dostarczyć do biura LGD zaświadczenie z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Rolników (oryginał), że co najmniej jedno z rodziców/ prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Więcej informacji na stronie internetowej www.tygieldolinybugu.pl

 

ZAPROSZENIE NA SESJĘ RADY MIASTA i GMINY

Email Drukuj PDF

Zapraszam na  sesję Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki ,która odbędzie się w dniu      21 grudnia  2016r. godz.12°° w Miejsko -Gminnym Ośrodku Kultury  w Kosowie Lackim ul. Słoneczna  4.

Proponowany porządek obrad:

Więcej…
 
 

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ Zapytanie ofertowe nie jest prowadzone zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych i nie podlega jej przepisom, ponieważ wartość szacunkowa zakupu nie przekracza kwoty określonej w art.4 ust 8 ww ustawy..

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

 

Zapytanie ofertowe nie jest prowadzone zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych i nie podlega jej przepisom, ponieważ wartość szacunkowa zakupu nie przekracza kwoty określonej w art.4 ust 8 ww ustawy..(Dz.U. 2015 poz.2164)

  

I. Zamawiający

 

Gmina Kosów Lacki, ul. Kolejowa 2, 08-330 Kosów Lacki

tel. 257879105, fax. 257879038, adres e mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki reprezentujący Gminę Kosów Lacki zaprasza do złożenia oferty cenowej na  świadczenie usług w zakresie transportu piłkarzy oraz działaczy Miejsko  Gminnego Klubu Sportowego Kosovia Kosów Lacki   na zawody sportowe   i inne wyjazdy w 2017r.

 

II. Opis przedmiotu zamówienia

PLIKI do pobrania

1. Zaproszenie

2. Oświadczenie nr 1

 

3. Oświadczenie nr 2


Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2016 08:36 Więcej…
 


Strona 6 z 88
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama