Strona Główna
Aktualności

Ogłoszenie podtopienia

Email Drukuj PDF

Ogłoszenie

 

Burmistrz Miasta i  Gminy Kosów Lacki informuje, że w dniu 27 lutego 2017 r. zostało ogłoszone Zarządzeniem Nr 8/2017 Starosty Sokołowskiego pogotowie przeciwpowodziowe dla sołectw gminy Kosów Lacki: Bojary oraz Rytele Święckie.

 

W związku z ogłoszonym pogotowiem przeciwpowodziowym ludność zamieszkała na terenie zalewowym powinna być przygotowana na polecenie do natychmiastowej ewakuacji ludności, inwentarza i mienia.

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki 

/.../

Jan Słomiak

 

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Email Drukuj PDF

Tradycyjnie już uroczystości ku czci „Żołnierzy Niezłomnych” w naszej gminie rozpoczęły się mszą świętą, po której nastąpił przemarsz ulicami Kosowa Lackiego pod pomnik poświęcony miejscowym bohaterom podziemia. W uroczystościach uczestniczyli, władze państwowe, samorządowe szczebla powiatowego i gminnego, dyrektorzy szkół, poczty sztandarowe szkół oraz lokalna społeczność. Zdjęcia z uroczystości.

 

Wiosenne podtopienia

Email Drukuj PDF

dsc 1693 640x36020 lutego w miejscowości Trzciniec Mały doszło do lokalnego podtopienia. Przyczyną wystąpienia zagrożenia był niedrożny przepust w drodze powiatowej. Strażacy z jednostek OSP Trzciniec Mały i OSP Kosów Lacki przepompowywali wodę. Użyty został specjalistyczny sprzęt do udrożnienia przepustu. Sytuacja została opanowana.


Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 11:38 Więcej…
 

Feriada artystyczna

Email Drukuj PDF

feriada artystyczna 2017 640x463

 


Strona 5 z 92
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama