Strona Główna
Aktualności

Szkolenie "Dopłaty bezpośrednie w roku 2020"

Email Drukuj PDF

W związku z zagrożeniem koronawirusem szkolenie "Dopłaty bezpośrednie w roku 2020" zaplanowane na 13 marca 2020r. w MGOK w Kosowie Lackim zostało odwołane.

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 15:52
 

Informacja targowisko

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki informuje, że targowisko miejskie w Kosowie Lackim będzie nieczynne do odwołania. Powodem zamknięcia są działania profilaktyczne, a przede wszystkim troska o zdrowie mieszkańców Miasta i Gminy Kosów Lacki.

Wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem targowiska, będą niezwłocznie zamieszczane na stronie internetowej Miasta i Gminy Kosów Lacki, w serwisie społecznościowym Facebook oraz przekazywane mieszkańcom za pomocą pozostałych kanałów informacyjnych.

            Burmistrz
    Miasta i Gminy Kosów Lacki
              /-/ Jan Słomiak

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 11:18
 

Ogłoszenie dotyczące funkcjonowania jednostek oświatowych i kulturalnych na terenie Gminy Kosów Lacki w związku z koronawirusem.

Email Drukuj PDF

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola i szkoły nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Jest to decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16. 03.2020r. do 25.03.2020r.  uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkół oraz instytucji kultury działających na terenie naszej gminy(MGOK i Biblioteka).

Poprawiony: środa, 11 marca 2020 15:41
 

Dzień Sołtysa 2020

Email Drukuj PDF

Z okazji DNIA SOŁTYSA w imieniu

władz samorządowych Miasta i Gminy Kosów Lacki

wszystkim PANIOM i PANOM SOŁTYSOM

składam podziękowania za trud pracy na rzecz

lokalnych społeczności oraz życzę dużo zdrowia, radości

oraz wszelkiej pomyślności i satysfakcji z podejmowanych działań.

Burmistrz Miasta i Gminy

Kosów Lacki

Jan Słomiak

Poprawiony: środa, 11 marca 2020 09:29
 


Strona 5 z 198
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama