Strona Główna
Aktualności

Mikołajki 2017

Email Drukuj PDF

Tradycyjnie, 6 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim odbyła się zabawa mikołajkowa dla najmłodszych. Wodzirejem i animatorem była Kinga Pochmara, która blisko trzy godziny skutecznie pilnowała by nikt nie czuł się znudzony. Wyzwanie nie lada, gdyż przybyło do nas ponad osiemdziesięcioro złaknionych radości uczestników.
Dzieci wspólnie śpiewały, tańczyły, brały udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach. Wszystkie zostały obdarowane przez Mikołaja słodkimi prezentami. Burmistrz Jan Słomiak, który już wcześniej anonsował konkurs na najładniejsze przebranie, uhonorował dwoje laureatów zestawami upominków.

Więcej…
 

Podziękowanie

Email Drukuj PDF

podziekowanie bal

 

Podziękowanie dla Przewodniczącego MR Miasta i Gminy Kosów Lacki

Email Drukuj PDF

W dniu 29 listopada 2017r. podczas XXVI Sesji Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, odbyło się uroczyste podziękowanie Jakubowi Prokopczukowi uczniowi kosowskiego Liceum im. Orła Białego, za pełnienie funkcji przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki.
Młodzieżowa Rada Miasta i Gminy Kosów Lacki została powołana do życia przez Radę Miasta i Gminy Kosów Lacki 29 października 2015r. Jakub Prokopczuk jako pierwszy w historii kosowskiej Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy pełnił zaszczytną funkcję przewodniczącego.
Został wybranym przewodniczącym Rady na mocy uchwały Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki z dnia 26 stycznia 2016r. i pełnił ta funkcję w I i II kadencji do czasu uzyskania przez niego pełnoletności.
Podziękowania dla Jakuba złożyli Burmistrz Jan Słomiak i przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki Stanisław Kuziak oraz koledzy i koleżanki z Młodzieżowej Rady.

Więcej zdjęć

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie transportu piłkarzy oraz działaczy Miejsko Gminnego Klubu Sportowego Kosovia Kosów Lacki na zawody sportowe i inne wyjazdy w 2018r.

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

 

Zapytanie ofertowe nie jest prowadzone zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych i nie podlega jej przepisom, ponieważ wartość szacunkowa zakupu nie przekracza kwoty 30000euro

 

I. Zamawiający

Gmina Kosów Lacki, ul. Kolejowa 2, 08-330 Kosów Lacki

tel. 257879105, fax. 257879038, adres e mail. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki reprezentujący Gminę Kosów Lacki zaprasza do złożenia oferty cenowej na  świadczenie usług w zakresie transportu piłkarzy oraz działaczy Miejsko  Gminnego Klubu Sportowego Kosovia Kosów Lacki   na zawody sportowe  i inne wyjazdy w 2018r.


Pliki do pobrania

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Poprawiony: piątek, 22 grudnia 2017 12:24
 


Strona 5 z 116
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama