Strona Główna
Aktualności

Absolutorium za 2018 r.

Email Drukuj PDF

Na Sesji Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki nr VIII 28 czerwca Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki - Jan Słomiak otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za 2018r. 

Radni głosowali jednogłośnie za udzieleniem absolutorium. 

Zdjęcia z sesji 

link do transmisji 

 

„MALUCH+”

Email Drukuj PDF

Trwają prace budowlano-remontowe w budynku Szkoły Podstawowej
w Kosowie Lackim, których celem jest przygotowanie pomieszczeń pod działalność Klubu Dziecięcego w Kosowie Lackim. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu  „MALUCH+”  powstanie 16 miejsc opieki nad dziećmi w wieku od 1 do 3 roku życia. Klub dziecięcy rozpocznie swoją działalność 1 października 2019r.  i będzie czynny w godzinach od 6:30 do 16:30. Rekrutacja dzieci do Klubu dziecięcego rozpocznie się w lipcu 2019r. Dokładne terminy rekrutacji zostaną podane na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki.

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2019 09:46
 

,J@ w internecie” szkolenia

Email Drukuj PDF

Za nami kolejne szkolenia organizowane w ramach projektu „Ja  w internecie”. W czerwcu zakończyliśmy cykl szkoleń z modułu ,,Rodzic w internecie”. Moduł ten był przeznaczony dla rodziców którzy chcą być przewodnikami swoich dzieci w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci. Przeszkolonych zostało 50 rodziców.

Zbliżamy się do końca realizacji projektu ,,J@ w internecie”, przeszkolonych zostało już 126 osób. Zapraszamy chętnych do zapisów na ostatnie szkolenia z modułów:

,,Rolnik w sieci” uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak i gdzie znaleźć przydatne informacje, aplikacje i e-usługi skierowane dla rolników. Zapoznają się z najpopularniejszymi portalami rolniczymi i nauczą się bezpiecznie z nich korzystać. Pozostało ostatnich 20 miejsc na szkolenia.

,,Działam w sieciach społecznościowych” uczestnicy szkolenia poznają filozofię i sposób funkcjonowania sieci społecznościowych oraz nabędą umiejętności pozwalające na bezpieczne poruszanie się w świecie sieci społecznościowych. Pozostało 10 miejsc na szkolenie.

,,Moje finanse i transakcje w sieci’’ . Moduł ten przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcieliby nauczyć się załatwiać sprawy prywatne, biznesowe i urzędowe za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie potrafił wykorzystując sieć zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności realizować zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki itp. Pozostało 10 miejsc na szkolenie.

Zdjęcia ze szkoleń 

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2019 09:42
 

Bezpłatne badania mammograficzne

Email Drukuj PDF

plakat kosw lacki 2.7.19-1Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 2 lipca 2019 r. w godz. 14:00 - 17:00 przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim, ul. Słoneczna 4.


W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Kosowa Lackiego i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat*.

Poprawiony: środa, 26 czerwca 2019 12:17 Więcej…
 


Strona 4 z 176
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama