Strona Główna
Aktualności

Kosowskie LO z certyfikatem Wiarygodna Szkoła

Email Drukuj PDF

certyfikat fotoPragniemy poinformować, że z początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodna Szkoła. Po rekrutacji placówek w naszym regionie, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymało Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego oraz Branżowa Szkoła I Stopnia w Kosowie Lackim. Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

W związku z powyższym składamy serdeczne gratulacje Pani Dyrektor oraz całemu gronu pedagogicznemu i życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności.

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na realizację zadania ,,Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Wólka Okrąglik, gmina Kosów Lacki”

Email Drukuj PDF

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na realizację zadania : ,,Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Wólka Okrąglik, gmina Kosów Lacki”  

Pliki do pobrania

 

Zaproszenie na sesję Rady Miasta i Gminy

Email Drukuj PDF

Zapraszam na sesję Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki, która odbędzie się w dniu 23 maja 2018r. o godz.10 ºº w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury ul. Słoneczna 4 w Kosowie Lackim.
Proponowany porządek obrad:

1.Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.Wnioski do porządku obrad.
3.Interpelacje i zapytania radnych gminy

Więcej…
 


Strona 4 z 128
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama